13:51
את העיקרי של האיש במין וכיצד להכות אותם

מה הם הקשיים העיקריים של גבר במין? זקפה לא טובה, יחסי מין מאוד פריסקי, מתחמים אורך הפרדת הפין.

קל להגשים את הרצונות שלך בישראל, אם אתה ילדה ארוטית מרוסיה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל היום אתה יכול להרוויח חודש מ 3200 $.

מה התנאים המוקדמים של הבעיות האלה וכיצד להילחם איתם, מאמר זה יגיד.

התוכן של המאמר

1 הפרות זקפה 2 שפיכה מאוד freisky 3 מימדים של הפין

הפרות זקפה

אחת הנסיבות הבסיסיות ביותר של הפרת הזקפה - גיל. W בחורים אחרי 35-40 שנים מתחיל להוריד את רמת הטסטוסטרון בדם, כמו Corollary, רצון רצף ועוצמה. אבל תנאי מוקדם ניתנת קשיים עשויים גם להיות נוירולוגיים, אורולוגיים, אנדוקרינית, מחלות לב וכלי דם. כולם מפרים כל תהליכים הגוף האחראי על זקפה רגילה.

אורך זין גדול מאוד גם מספק כמה קשיים. זין ארוך מאוד יכול לספק כאב ואי נוחות, מלבד זה - חבר גדול וארוך לא תמיד מסוגל להשיג זקפה מלאה, כי לכך, הוא פשוט לא צריך מספיק כוח הדם. באשר לעקמומיות של חבר, אז הכל פחות או יותר יחסית - גברים רבים יש עקמומיות סטנדרטית שאינה מספקת הקלדה.

אולי באיש האחרון היה לו חוויה מינית גרועה שנדחה בתת-מודע ועכשיו זוהי תנאי מוקדם לאימפוטנציה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%99%d7%a1%d7%a8%d7%99%d7%94/

קבוצת הסיכון כוללת גברים אשר:

השתמש בסמים כמות עצומה של אלכוהול. חומרים פסיכוטרופיים ומשקאות אלכוהוליים מובילים להפרות בגוף, כולל זיקפה. לעבוד הרבה, יש לוח זמנים קשה ויש עולה בקנה אחד עם מתח. עומס עבודה חזק מאוד של מקרים מוביל ללחץ ודיכאון, וכתוצאה מכך, הפרות של כוח. במקרה זה, יש צורך להירגע ומופשט ממקרים לגבי סקס. אדנומה הערמונית מעונה. הגידול של בלוטת הערמונית יכול להיות נרפא על ידי דרכים מוגבלות, אם יש צורך לאבחן אותו. אבל אם המחלה מתקדמת, אז הניתוח יצטרך, לאחר מכן משימות עם זקפה עשוי להיראות.

כדי להיפטר הפרות של כוח, אתה צריך ללכת קורס דבש סקרים להתייעץ עם פסיכולוג.

מאוד freisky ejaculation2

ברוב המקרים, הפרעה של שפיכה היא שפיכה החל למעשה הולכת לבוא אחרי הסקס הראשון אחרי 1-2 דקות. זה קורה גם כי שפיכה קשה, במילים אחרות גברים לא הולכים לשפוך במשך זמן רב. עם כזה סטודנט, אתה יכול להתמודד לחלוטין ללא רופאים.

הזמן של כניסתו של שפיכה הוא תלוי במידת ההתרגשות, התכונות האישיות של גוף זכר, חוויה מינית ולא.ד '. גורם חשוב יהיה כאשר היה המעשה המיני האחרון. פיצויים לאחר זמן רב מאוד לאחר תחילת יחסי מין בשל התרגשות חזקה, אילוצים, אימה לא לספק שותף, אי הכללת מין.

שפיכה קשה סביר להניח אם האיש לעתים קרובות תופס אלכוהול או סמים, חווה מתח או לא אוהב את האווירה. כמו כן, אם אדם לא מתאים לשותף או שהוא מוסחת, הוא יחווה קשיים עם שפיכה.

טכניקות מיוחדות לעזור לשחזר שפיכה, אישית להתרכז ברגשות הגוף וללא עזרה של אחרים כדי לווסת את הרגע הופעת אורגזמה.

עמידות סובייטית וחוסר חוק של מידע העבירו שיקול דעת שגוי כי למעשה ליווי - זה בהכרח משהו, הוא שותק לכאורה על עובדה זו. עכשיו ליחידות יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

במהלך יחסי מין, זה לא מוסחת ביסודו של מחשבות חיצוניות למד לשמוע את הגוף שלך.

הפרדות של הפין 3

לכל אדם יש זין מין באורך, עובי ועקפוך. לפעמים תכונות אלה של המבנה נאלצים לחוות אדם קומפלקסים. אם הזין מין יש אורך קטן מאוד, אז האיש יהיה dismand מאנשי קשר סקסי כדי לא להיראות מצחיק.

גם אימפוטנציה יכולה להיגרם על ידי שימוש שונה תכשירים פרמצבטיים, פעולות יחסי מין ובתחום האגן הקטן. רק הרופא המנוסה ביותר יכול להקים את הסיבה.גברים רבים אינם מעונים על ידי כל הפתולוגיות, אבל זה עדיין משימות עם עוצמה. במקרה זה, המקום הם תנאים מוקדמים נפשיים: זוועות, ספקות, התרגשות.

אבל יש כל כך חברי צפויים המציגים אותם בנרתיק זה מאוד קשה, חוץ מזה, סקס עם עקמומיות חזקה יכול לספק אי נוחות שני השותפים.

כדי להיפטר מהמתחלות, אתה יכול לעשות פלסטיק פעולה. היא תסייע להפוך פין יותר ישיר, אך אם בתת המודע הרגעים הנגדיים יישארו קשורים לבעיות במין, אפילו התערבות כירורגית לא תעזור. לכן יש צורך לעבוד מחשבות ומרושעות ולמידה "תוהה" על ידי חבר.

יש צורך לשמור על הראש שלך כי המשימות של אדם במין נפתרות - במקרים מסוימים, אתה יכול להתמודד ללא עזרה של אחרים, אבל במקרים מסוימים התייעצויות של אנשי מקצוע (פסיכולוג, סקסולוג, אורולוג, נוירולוג ו T.ד '.). העיקר הוא שאתה צריך לעשות הוא לא ייאוש.

Просмотров: 77 | Добавил: fridaeote | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar